Послуги

АТ «Київгаз» надає наступні послуги з обслуговування підземних і надземних газопроводів:

  • Технічне обслуговування відключаючіх прістроїв в газових колодязів, безколодязніх газових кранів (БГК) та на надземних газопроводах
  • Ремонт газових колодязів, заміна люків коверів
  • Роботи з консервації запірної арматури в газових колодязях, які знаходяться в зоні підтоплення
  • Фарбування газопроводів
  • Шурфування газопроводів та відновлення пошкодженої ізоляції

 

Ви можете оформити заявку на ремонт:

  • онлайн за посиланням https://kyivgaz.ua/str2.php
  • у чатботі в мережі «Телеграм» https://t.me/KyivgazBot
  • у контактному центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04
  • звернувшись до управління вашого району: адреси можна дізнатися тут.

Процедура подання заявки на ремонт однакова для будь-якого виду обладнання: газового котла, водонагрівача проточної води, плити та інших.

Коли і як відремонтують газове обладнання

Майстер обстежує газове обладнання, щоб з'ясувати причину поломки, далі – на місці ремонтує газовий прилад. Після завершення ремонту майстер перевіряє його справність, наявність тяги в димових та вентиляційних каналах, проводить додатковий інструктаж з правил безпечного користування побутовими газовими приладами.

Якщо обладнання на гарантії

Якщо обладнання перебуває на гарантії, то при виникненні несправностей варто звернутись за телефоном, вказаним у гарантійному талоні, та замовити виклик майстра із сервісної служби.

Зберігайте інструкцію з експлуатації приладу, гарантійний талон, чек на купівлю приладу, а також додержуйтесь умов щодо дії гарантії та інструкції заводу-виробника.

Оплата виконаних робіт

Після завершення робіт майстер виписує акт виконаних робіт (акт-наряд), в якому зазначається перелік та вартість робіт.  Цей акт підписується обома сторонами – вами та майстром.

Одна частина залишається замовнику послуги (це гарантія на виконані роботи), інша  у майстра. Розрахунок за виконані роботи проводиться на місці відповідно до акту виконаних робіт.

Ознайомитись з вартістю виконання ремонтних робіт ви можете у розділі «Вартість послуг».

АТ «Київгаз» встановлює лічильники газу для населення безкоштовно відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який набув чинності 16 червня 2011 р.

Законом передбачено, що безкоштовне встановлення побутових газових лічильників виконується у населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі (тобто там, де встановлені тільки газові плити) - до 1 січня 2021 року.

Якщо визначені Законом строки споживача не влаштовують, він може встановити прилад обліку за власні кошти.

Переглянути вартість робіт зі встановлення можна у розділі Ціни на послуги на нашому сайті.

Як підготувати приміщення до встановлення лічильника газу

Необхідно забезпечити доступ до газової труби. Якщо лічильник встановлюється в квартирі: відсунути меблі, зняти навісні полиці - прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.

Для власників приватних будинків, де лічильник може встановлюватися не в приміщенні, необхідно, за узгодженням з працівниками газового господарства, визначити місце встановлення лічильника на межі земельної ділянки.

Експлуатація лічильника

За технічний стан і безпеку експлуатації газового обладнання (у тому числі лічильників) відповідальність несуть споживачі природного газу і власники житла.

Споживач несе відповідальність за пошкодження лічильника газу, пломб на ньому, порушення цілісності або пошкодження повірочного тавра, а також дії, які призводять до заниження показань лічильника.

Експлуатаційні спеціалізовані підприємства газового господарства несуть відповідальність за своєчасне виконання заявок на усунення несправностей і якісне виконання робіт з технічного обслуговування та ремонту газового обладнання.

Виконання робіт з установлення побутових газових лічильників споживачі природного газу можуть замовляти у будь-якій організації, яка має відповідний дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. У такому випадку представник АТ «Київгаз» здійснює роботи лише із пуску газу до приладів, прийом в експлуатацію та опломбування лічильника.

Замовити встановлення лічильника в АТ «Київгаз» ви можете:

Технічне та сервісне обслуговування котельного обладнання

Наша компанія проводить повний спектр послуг з монтажу, пуско-налагодження, ремонту та обслуговування газових котелень потужністю від 100 - 2000кВт.
Котельні великої потужності почали все частіше з'являтися в багатоквартирних будинках, торгових центрах, складах, садочках та школах, обладнання яких вимагають постійного огляду фахівцями.

Ми вам запропонуємо взаємовигідну пропозицію, з обслуговування, монтажу і ремонту газової котельні, підберемо необхідний графік обслуговування, виберемо регламент профілактичних і ремонтних робіт з газовому обладнанню.

 

АТ «Київгаз» надає послуги з підготовки технічних умов на підключення споживачів газу до газових мереж міста, узгодження проектів на газифікацію, видачі вихідних даних для виконання гідравлічних розрахунків.

Ці роботи виконуються у відділі підготовки технічних умов та проектної документації. Наші спеціалісти проконсультують щодо газифікації об'єкту та послуг з моменту подачі документів на розробку технічних умов до передачі погодженого проекту монтажній спеціалізованій організації.

Все про типи та особливості приєднання, вартість та строки надання послуги, перелік необхідних документів ви можете прочитати у розділі «Приєднатися до газових мереж».

АТ «Київгаз» проводить газифікацію житлових масивів, будинків, квартир, приватних житлових будинків малоповерхової забудови, господарських споруд, промислових та комунально-побутових підприємств.

Для оформлення документів потрібно звернутися в службу «Єдине вікно» АТ «Київгаз»: заповнити опитувальний лист, бланк-заявку та надати всі необхідні документи.

«Єдине вікно» – сервісна служба, яка сприяє оптимізації і спрощенню усіх процесів, пов'язаних із наданням технічних умов, розробкою проектів, придбанням газового обладнання, а також монтажними роботами будь-якої складності. Клієнти компанії мають справу тільки з одним представником компанії «Київгаз»: з усіма муніципальними і державними установами тепер спілкуються не самі заявники, а наші фахівці. Таким чином, повністю дотримуються терміни погодження документів, визначені законодавством, спрощується внутрішній порядок їх проходження, зникає «тяганина» і, що найважливіше, корупційна складова, так як жодної взаємодії між заявником і виконавцем немає.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б