Новини «Київгазу»

Шановні клієнти!

У рахунках АТ «Київгаз» за червень 2021 року поліграфічною компанією, яка здійснює друк, була допущена помилка: замість 2021-го року зазначений 2029 рік.

Паперові рахунки за розподіл газу отримують майже 770 тисяч клієнтів «Київгазу». На друк платіжок щомісяця витрачається 3,5 тонни паперу. Паперові рахунки потрібні не всім споживачам газу, адже кожен четвертий клієнт користується особистим кабінетом та отримує через цей сервіс усю необхідну інформацію.

4 червня тимчасово буде відключене газопостачання до двох будинків у Святошинському районі за адресами: проспект Перемоги, 108/1 та вул. Генерала Вітрука, 3/11.

У зв'язку з аварійною ситуацією на газопроводі середнього тиску спеціалісти «Київгазу» виконають термінові роботи з заміни засувки. Разом із тим для уникнення повторного відключення та в рамках модернізації газових мереж проведуть додаткові роботи з заміни ще двох засувок на газопроводі низького тиску.

Мешканцям квартир вказаних будинків потрібно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Газопостачання буде відновлене після завершення ремонтних робіт.

Нагадуємо, що після завершення ремонтних робіт, за Правилами безпеки систем газопостачання, для оперативного відновлення газопостачання споживачам потрібно надавати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж будинків та газових приладів.

Повторний пуск газу буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.

Отримати довідкову інформацію можна:

  • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
  • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
  • написавши на електронну адресу:  ​
  • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

У Подільському районі перекрито газопостачання до 58 будинків через пошкодження газопроводу.

«Київгаз» встановив нову засувку на газопроводі у Святошинському районі. Крім того, замінили бетонний колодязь, у якому встановлена засувка.

«Київгаз» підготував новий випуск рубрики «Запитуєте – відповідаємо»,  який можна переглянути на YouTube. У відео фахівчиня компанії розповідє,  чому передавати показання газового лічильника треба саме «Київгазу».

Київ надзвичайно різноманітний, і кожен, хто тут живе, має місце з особливим значенням, з яким пов'язані приємні спогади. Київгазівці у відеовітанні до Дня Києва розповіли, за що люблять Київ та поділилися улюбленими місцями.

У Солом’янському районі «Київгаз» встановив нове регулююче обладнання, яке забезпечить новий рівень безпеки на газопроводі середнього тиску.

13 житлових будинків Дарницького району столиці тимчасово будуть відключені від газопостачання 25 травня з 9 до 17 години. Це пов’язане з плановими ремонтними роботами на розподільному газопроводі по вулиці Бориспільській. 

18-19 травня тимчасово буде відключений газ у Святошинському та Солом’янському районах столиці у зв’язку з заміною засувки на розподільному газопроводі середнього тиску. Ремонтні роботи є плановими і проводитимуться на розі проспекту Перемоги та  вулиці Дружківської.

12 травня 2021 року з 10 години буде обмежений розподіл газу до деяких будинків Подільского району. Перелік адрес дивіться нижче.

«Київгаз» висловлює щире співчуття мешканцям будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.

До уваги споживачів, які отримують житлові субсидії!

Борги побутових клієнтів АТ «Київгаз» газу за розподіл газу становлять 4,8 млн грн. З них 16,5% споживачів в 2021 році жодного разу не платили за розподіл блакитного палива. Найбільше боргують жителі Дніпровського, Солом’янського і Шевченківського районів столиці.

У зв’язку з запровадженням карантинних обмежень АТ «Київгаз» приймає документи, які стосуються газифікації, поштою та через скриньку для вхідної кореспонденції, яка знаходиться на вході до офісу по вул. М.Бойчука, 4-Б.

Від 5 квітня й до завершення карантинних обмежень у столиці компанія «Київгаз» не прийматиме клієнтів і закликає киян вирішувати питання щодо газорозподілу дистанційно.

З 1 квітня 2021 року «Київгаз» змінив логотип та фірмовий стиль – вони стали простими і лаконічними. В основі логотипу – класичний символ газової компанії – запалений газовий пальник. Змінилася форма логотипу, яка адаптована під сучасні цифрові майданчики. Він має органічний вигляд на гаджетах, якими користуються клієнти компанії.

«Київгаз» змінюється разом з киянами і самою столицею. Наші клієнти хочуть мати справу з компанією, яка пропонує сучасні рішення й знається на трендах», – зауважує Олена Мічуріна, керівниця відділу зв’язків з громадськістю.

З розвитком технологій змінилася архітектура мереж, з'явилися нові технології та обладнання. «Київгаз» сьогодні – це сучасна компанія, яка впроваджує онлайн-сервіси, розробляє програмні комплекси, модернізує газові мережі, використовуючи інноваційні рішення, відкриває сучасні центри обслуговування клієнтів.

Оновлення фірмового стилю відбуватиметься системно та поетапно: спочатку на документах, поліграфічній продукції, посвідченнях працівників, вебресурсах компанії, а згодом на формі, автомобілях та вивісках.

Фахівці «Київгазу» завершили заміну засувки діаметром 500 мм на розподільному газопроводі середнього тиску 1948 року в Солом‘янському районі: оновили конструкцію колодязя та встановили на ньому новий сучасний кульовий кран.

Упродовж минулого року фахівці «Київгазу» опрацювали понад 412,5 тисяч звернень клієнтів. Споживачі газу скористалися як традиційними каналами комунікації, так і  дистанційними сервісами – особистим кабінетом, чатботом в Телеграм та месенджерами.

Публікація цього звіту передбачена п. 8 глави 2 розділу XII Кодексу ГТС.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б