Новини «Київгазу»

18-19 травня тимчасово буде відключений газ у Святошинському та Солом’янському районах столиці у зв’язку з заміною засувки на розподільному газопроводі середнього тиску. Ремонтні роботи є плановими і проводитимуться на розі проспекту Перемоги та  вулиці Дружківської.

12 травня 2021 року з 10 години буде обмежений розподіл газу до деяких будинків Подільского району. Перелік адрес дивіться нижче.

«Київгаз» висловлює щире співчуття мешканцям будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.

До уваги споживачів, які отримують житлові субсидії!

Борги побутових клієнтів АТ «Київгаз» газу за розподіл газу становлять 4,8 млн грн. З них 16,5% споживачів в 2021 році жодного разу не платили за розподіл блакитного палива. Найбільше боргують жителі Дніпровського, Солом’янського і Шевченківського районів столиці.

У зв’язку з запровадженням карантинних обмежень АТ «Київгаз» приймає документи, які стосуються газифікації, поштою та через скриньку для вхідної кореспонденції, яка знаходиться на вході до офісу по вул. М.Бойчука, 4-Б.

Від 5 квітня й до завершення карантинних обмежень у столиці компанія «Київгаз» не прийматиме клієнтів і закликає киян вирішувати питання щодо газорозподілу дистанційно.

З 1 квітня 2021 року «Київгаз» змінив логотип та фірмовий стиль – вони стали простими і лаконічними. В основі логотипу – класичний символ газової компанії – запалений газовий пальник. Змінилася форма логотипу, яка адаптована під сучасні цифрові майданчики. Він має органічний вигляд на гаджетах, якими користуються клієнти компанії.

«Київгаз» змінюється разом з киянами і самою столицею. Наші клієнти хочуть мати справу з компанією, яка пропонує сучасні рішення й знається на трендах», – зауважує Олена Мічуріна, керівниця відділу зв’язків з громадськістю.

З розвитком технологій змінилася архітектура мереж, з'явилися нові технології та обладнання. «Київгаз» сьогодні – це сучасна компанія, яка впроваджує онлайн-сервіси, розробляє програмні комплекси, модернізує газові мережі, використовуючи інноваційні рішення, відкриває сучасні центри обслуговування клієнтів.

Оновлення фірмового стилю відбуватиметься системно та поетапно: спочатку на документах, поліграфічній продукції, посвідченнях працівників, вебресурсах компанії, а згодом на формі, автомобілях та вивісках.

Фахівці «Київгазу» завершили заміну засувки діаметром 500 мм на розподільному газопроводі середнього тиску 1948 року в Солом‘янському районі: оновили конструкцію колодязя та встановили на ньому новий сучасний кульовий кран.

Упродовж минулого року фахівці «Київгазу» опрацювали понад 412,5 тисяч звернень клієнтів. Споживачі газу скористалися як традиційними каналами комунікації, так і  дистанційними сервісами – особистим кабінетом, чатботом в Телеграм та месенджерами.

Публікація цього звіту передбачена п. 8 глави 2 розділу XII Кодексу ГТС.

Служба аварійних робіт  АТ «Київгаз» виконала за 2020 рік понад 14 тисяч заявок киян на номер «104». Головне завдання служби – швидко локалізувати й ліквідувати витік газу, щоб забезпечити надійне газопостачання.

20 січня об 11-06 диспетчер «Київгазу» отримав повідомлення на номер 104 від мешканця однієї з квартир багатоповерхового будинку по вулиці Курнатовського, 26 про пожежу в квартирі.

Щомісяця понад 140 тисяч киян передають показання індивідуальних газових лічильників, користуючись дистанційними сервісами АТ «Київгаз». В умовах поширення коронавірусної інфекції це є найбезпечнішим способом інформувати компанію про обсяг спожитого газу.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 30 листопада 2020 року о 09:00 за адресою м. Київ, вул.Михайла Бойчука, 4б відбудуться відкриті слухання тарифу на послуги розподілу природного газу розподільними трубопроводами по АТ «Київгаз» на 2021 рік.

5 листопада 2020 року з з 8 до 17 год буде обмежено розподіл газу до деяких будинків у Подільському та частково Шевченківському районах.

Причина – планові роботи на газопроводі по вулиці Глибочицькій.

За два роки «Київгаз» повністю перебудував головний газорегуляторний пункт №6, який забезпечує безперебійний розподіл газу 40% жителів правобережних районів столиці. Компанія інвестувала у проєкт понад 53 млн гривень.

Співробітники «Київгазу» продовжують відновлювати розподіл газу до багатоповерхівок, які були відключені від газопостачання 15 жовтня внаслідок ремонтних робіт. Газовики проводять обстеження внутрішньобудинкових мереж будинків та газових приладів у квартирах і пускають газ в тих будинках, де відсутні порушення Правил безпеки систем газопостачання.

У суботу, 17 жовтня, «Київгаз» додатково працюватиме для керівників газифікованих комунально-побутових та промислових підприємства.

Ідучи назустріч клієнтам, з 9 до 13 години фахівці компанії прийматимуть документи про підтвердження готовності об'єктів до пуску газу. Це дозволить підприємствам, ОСББ, управляючим компаніям та іншим суб’єктам господарювання вчасно розпочати опалювальний період у будинках та на підприємствах, за які вони несуть відповідальність.

15 та 16 жовтня 2020 року «Київгаз» здійснить ремонтні роботи на підземному газопроводі по вулиці Якубовського.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б