19 жовтня під час проведення планових робіт з відрізки розподільного газопроводу на території національного заповідника «Софія Київська» сталося аварійне відключення шафового газорегуляторного пункту, що призвело до зниження тиску газу в мережі.

Для запобігання аварійній ситуації газопостачання було терміново припинене до 93 багатоквартирних будинків Шевченківського району.

«Київгаз» проводить всі необхідні заходи для найшвидшого пуску газу в оселі споживачів.

Наразі всі спеціалісти аварійно-відновлювальних бригад «Київгазу» залучені до усунення аварійної ситуації. Її ліквідація займе кілька днів.

Просимо киян з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження розподілу газу. Мешканців будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися одразу після завершення робіт.

Отримати довідкову інформацію можна:

• написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua

• звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport

• у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Нагадуємо, у серпні цього року «Київгаз» змінив схему розподілу газу в історичному центрі столиці для підвищення безпеки киян. Зокрема, виконав ряд робіт з виносу розподiльного газопроводу за межі території Національного заповідника «Софія Київська», щоб підвищити рівень безпеки історичного центру столиці й виконати вимоги ЮНЕСКО для збереження культурної спадщини світового масштабу.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б