У зв’язку з проведенням модернізації та секціонування газорозподільних мереж, АТ «Київгаз» повідомляє про тимчасове припинення розподілу газу з 14 серпня побутовим та непобутовим споживачам мікрорайону Віта-Литовська (Чапаєвка) Голосіївського району м. Києва за адресами, перелік яких додається .

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

До реалізації заходів на різних етапах виконання робіт буде залучено понад 120 фахівців та близько 20 одиниць автомобільної техніки, включно зі спецтавтотранспортом.

Роботи з відновлення розподілу природного газу розпочнуться з 15 вересня. За умови надання фахівцям АТ «Київгаз» безперешкодного доступу до всіх газифікованих приміщень для огляду та перевірки, терміни відновлення газорозподілу можуть бути скорочені.

Нагадуємо, що відновлення розподілу природного газу споживачеві можливе за умови відсутності витоків та порушень Правил безпеки систем газопостачання, а також відповідності до норм Кодексу газорозподільних систем, ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання» та інших вимог чинного законодавства в галузі газопостачання.

Для споживачів з 14 серпня працюватиме тимчасовий центр обслуговування за адресою Столичне шосе, 35 (орієнтир – відділення Укрпошти №131).

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Сб-Нд 10:00-18:00


До тимчасового центру обслуговування можна звернутися для:

– внесення коригувань чи уточнень до персоніфікованих даних;

– укладання чи переоформлення договору розподілу природного газу;

– отримання консультації та подальшого внесення змін до проектно-виконавчої документації.

Консультацію також можна отримати:

• у Viber та Telegram

• на сайті (розділ «Клієнтам» → «Зворотний зв’язок»).

Інформування про хід ремонтних робіт буде здійснюватися у Viber та Telegram каналах, а також на стенді в тимчасовому центрі обслуговування абонентів житлового масиву Віта-Литовська.

Довідково:

Заплановані заходи із модернізації включають встановлення запірної арматури новітнього зразка – 11 безколодязних газових кранів (БГК) – для секціонування газових мереж мікрорайону.

Це один із необхідних кроків, які АТ «Київгаз» робить для забезпечення безперебійної роботи газорозподільної системи та зниження ризику масових аварійних відключень споживачів під час опалювального сезону. Такі заходи є вкрай важливими у зв’язку із загрозою обстрілів об’єктів критичної інфраструктури країною-агресором.

Секціонування газових мереж дозволить у випадку аварії припиняти розподіл природного газу не 700 абонентам мікрорайону, а усувати пошкодження із тимчасовим відключенням лише невеликої частини споживачів. Оперативність робіт після проведення модернізації та секціонування зросте, відповідно час на відновлення газорозподілу скоротиться.

Фахівці АТ «Київгаз» здійснять ревізію газорегуляторних пунктів (ГРП та ШГРП), проведуть обслуговування та позаплановий поточний ремонт із заміною запірної апаратури 9 шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП).

Також буде проведене комплексне приладове обстеження мереж мікрорайону на газопроводах протяжністю понад 25,2 км для виявлення пошкоджень та наявності витоків газу на газорозподільних мережах.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б