АТ «Київгаз» продовжує роботи із відновлення розподілу газу до будинків, в яких є укладені договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та забезпечене дотримання інших вимог чинного законодавства, зокрема Правил безпеки систем газопостачання.

Роботи із відновлення розподілу газу у Солом’янському, Дніпровському та Шевченківському районах розпочалися в п’ятницю, 8 вересня, та тривали також протягом вихідних.

Розподіл природного газу уже відновлений до будинків за адресами:

– вулиця Мокра, 6;

– вулиця Практична, 4;

– проспект Р. Шухевича, 30;

– вулиця Нагірна 6/31 (розподіл відновлено частині будинку, роботи тривають).

АТ «Київгаз» висловлює подяку об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та керуючим компаніям за згаданими адресами за ініціативність та оперативне оформлення договорів, що забезпечило проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання для здійснення повторного пуску газу.

Нагадуємо, що відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами у будинку відповідає власник (балансоутримувач тощо).

Для того, щоб забезпечити належний технічний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку, управитель , ОСББ чи інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на технічне обслуговування з оператором газорозподільної системи або іншою компанією з дозволом на виконання таких робіт.

Крім того, не рідше, ніж один чи два рази на рік, в залежності від типу встановленого газового обладнання тощо, потрібно перевіряти стан та здійснювати прочищення димових та вентиляційних каналів. Детальні вимоги для різних категорій об’єктів передбачені главою 6 розділу V Правил безпеки систем газопостачання .

Ці роботи також повинні виконувати компанії, що мають відповідний дозвіл.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б