З 16 квітня тривають роботи з технічного обслуговування та випробування на герметичність газових мереж середнього та низького тиску селища Чабани Фастівського району Київської області. Реалізація заходів запланована в три етапи. Роботи в межах першого етапу технічного обслуговування виконані в повному обсязі. 6 травня розпочинаються заходи, заплановані в межах другого етапу робіт.

У зв’язку з цим інформуємо про тимчасове припинення розподілу газу з 7 по 24 травня побутовим та непобутовим споживачам за адресами, перелік яких додається.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та нагадуємо: терміни відновлення газорозподілу можуть бути скорочені. Так, завдяки свідомій позиції мешканців, терміни виконання робіт в межах першого етапу були скорочені, і працівники «Київгазу» змогли оперативно відновити розподіл газу до домівок людей.

Тому звертаємо увагу, що роботи з відновлення розподілу природного газу будуть проводитися за умови надання фахівцям АТ «КИЇВГАЗ» безперешкодного доступу до всіх газифікованих приміщень для огляду та перевірки, а також відсутності порушень вимог законодавства у галузі газопостачання.

Детальніше про заплановані роботи можна дізнатися за посиланням: https://www.kyivgaz.ua/pro-kijivgaz1-3/novini-kyivgazu-2/3711-do-uvagi-meshkantsiv-selishcha-chabani.html

Інформування про хід ремонтних робіт – у Viber та Telegram каналах.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б