Впровадження на газотранспортному підприємстві інноваційного програмного комплексу «Геоінформаційна система газових мереж» (ПК ГІС ГМ).

ПК ГІС ГМ - це комплекс геоінформаційних технологій для газотранспортних підприємств, це готові рішення як для невеликого міського газового господарства, так і для створення великих корпоративних систем в масштабі району, великого міста, області.

Програмний комплекс надає користувачеві широкий набір інструментів по створенню і редагуванню електронних карт, гідравлічний розрахунок газотранспортної мережі, створення планів організації робіт, при виконанні планових та аварійних відключеннь, формування маршрутних карт технічного обслуговування методом обходу, модулі для обліку і планування експлуатації систем захисту підземних газопроводів від корозії та багато іншого.

 

Компанія Київгаз давно оцінила переваги, які дає застосування ГІС, і вже понад 20 років використовує і розвиває ГІС-технології. Впровадження ГІС значно поліпшило показники діяльності всередині самої компанії, оптимізувало виробничо-технічні процеси.

 

Ми надаємо комплекс послуг з методичного забезпечення та впровадження геоінформаційної системи  як «з нуля», так і методом інтеграції системи в інформаційний простір газотранспортного підприємства.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії готові продемонструвати можливості ГІС в реальному часі або в режимі презентації в будь-який зручний для Вас час.

За результатами вивчення потреб Вашого підприємства ми, знаючи всі можливості ГІС, готові сформулювати функціональні вимоги до розроблюваної системи.

Силами професійних ГІС-фахівців ми виконаємо весь перелік робіт ─ від планування до впровадження ГІС з подальшим супроводженням системи.

 

Є можливість проведення додаткового навчання співробітників вашої компанії з даної тематики. Наші фахівці надають технічну підтримку, консультують користувачів, здійснюють роботи з підтримки системи, і здійснюють її оновлення.

Зацікавилися? Запитуйте - дамо відповідь!

 

Телефон / факс: +380 (44) 408-41-14​

 

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б