Новини «Київгазу»

З метою запобігання загострення критичної ситуації пов’язаною із поширенням коронавірусної інфекції, відкриті слухання тарифу на послуги розподілу природного газу розподільними трубопроводами АТ «Київгаз» на 2022 рік та відкоригованого плану розвитку Товариства на 2021 рік будуть проведені 28 жовтня 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ вул. Електротехнічна, 9.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 27 жовтня на електронну адресу . З розрахунком тарифу Товариства на послуги розподілу природного газу на 2022 рік можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз». Можливі зміни величини замовленої потужності в разі надходження заявок від юридичних осіб щодо її зменшення.

Під час пандемії споживання комунальних послуг істотно зросло. За оцінками фахівців, в нових реаліях середньостатистична українська сім’я може використовувати на 20% більше енергоресурсів, аніж зазвичай. Але є прості рішення, які дозволять заощадити природний газ та сімейний бюджет,  зберігаючи  комфортні умови проживання у домоволодіннях.

На 30% зменшити щомісячні платежі дозволить установка лічильника.  Чіткий облік  допомагає стежити за обсягом спожитого газу  і регулювати його. «Київгаз» продовжує безкоштовно встановлювати  лічильники відповідно до Закону України  «Про комерційний облік природного газу». Якщо ж ви не можете чекати на планове  встановлення,  можна зробити це за власні кошти. Нагадаємо, що споживачам газу, які не встановлять у себе лічильники до 1 січня 2023 року «Київгаз» має право припинити газопостачання.  Адже згідно з положеннями закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» постачати природний газ споживачам тільки для приготування їжі будуть виключно за умови його комерційного обліку.

Заощадити газ також  можливо, якщо дотримуватись правил користування газовими приладами.

Як заощадити на використанні газової плити

Купуючи газову плиту, обсяг споживання газу якої, в середньому, від  4 до 10 кубометрів, обирайте оптимальну кількість конфорок. Зазвичай, в одному пальнику плити за годину горіння витрачається 0,25 куб. м газу. Не забувайте правильно виставляти силу полум`я. Важливо, аби  діаметр конфорки плити  збігався з діаметром дна посуду, в якому ви готуєте. Якщо полум'я виривається на боки посуду, то основна частина тепла йде в повітря – у такому разі ви спалюєте зайвий газ.

Як заощадити на використанні газового котла

Найвигідніший варіант економії газу в приватному будинку ─ автоматизація системи опалення. Потрібна потужність котла рахується за формулою: 1 кВт*10 кв. м опалювальної площі. До результату слід додати 15-20% (запас для стабільної роботи на випадок сильних морозів). Так, якщо ваш котел потужністю 24 КВт, витрата газу у нього становитиме 2,8 куб.м/год. Втім, обрати потрібну потужність газового котла мало. Важливо правильно ним користуватися. При роботі з кімнатним термостатом котлу потрібно задати відповідний автоматичний режим роботи  «з датчиком температури»,  тоді він самостійно буде регулювати температуру води в системі. В такому режимі котел буде вмикатися рідше, а температуру носія підтримувати більш високою.

Як заощадити на використанні газової колонки

Що стосується газового водонагрівача, тут обсяг споживання, в середньому,  30 куб. м  на місяць. При виборі колонки керуйтеся параметрами потужності. Пристрої бувають, як з низькими (17 кВт), так і з високими (до 28 кВт) параметрами. Для миття посуду і купання підійдуть прилади на 17-20 кВт, вони не витрачають багато ресурсу. Якщо користуватися водою буде багато людей, до того ж в один час в різних точках – вибирайте колонки з розрахунком на 20-26 кВт.

Дотримуючись цих порад у комплексі можна заощадити до 40% витрати на газ щомісяця. В окремих випадках варто замінити старе  газове обладнання на сучасне та економічне. Коефіцієнт корисної дії старого газового обладнання становить близько 50%.  Натомість енергоефективність сучасних приладів має показник 90-93%.

Важливо: для нового обладнання суттєве значення має періодичність обслуговування. При дотриманні встановлених виробником вимог, обслуговуванні обладнання раз на рік втрата коефіцієнту корисної дії мінімальна. Якщо ж обслуговування не відбувалося потрібним чином, то коефіцієнт корисної дії може впасти на 40%.

Нагадуємо, що «Київгаз» надає послугу встановлення та обслуговування газових приладів. Щоб нею скористатися, потрібно замовити виклик майстра на сайті . Досвідчені фахівці нададуть вичерпну консультацію, продіагностують прилад і за потреби відремонтують. 

 

 

Співробітники «Київгазу» продовжують відновлювати розподіл газу до багатоповерхівок, які були відключені 19 жовтня внаслідок аварійної ситуації на території національного заповідника «Софія Київська». Станом на ранок 21 жовтня мешканцям 69 будинків газопостачання відновили.

Газовики проводять обстеження внутрішньобудинкових мереж будинків та газових приладів у квартирах і пускають газ в тих будинках, де відсутні порушення Правил безпеки систем газопостачання.

При повторному пуску газу до приміщень згідно з Правилами безпеки  співробітники «Київгазу» мають перевірити безпечність використання газового обладнання у кожній квартирі. У разі виявлення порушень експлуатації газових приладів вони не мають права повторно пускати газ, адже це може призвести до аварійної ситуації.

При перевірці квартир у багатьох будинках співробітниками «Київгазу» було виявлено ряд порушень, через які їхні мешканці залишаються без газопостачання.

Серед них:

- не надання доступу співробітникам «Київгазу» до квартир

- порушення роботи димових та вентиляційні каналів (не відповідають нормам ДБН)

- небезпечне перепланування квартир із захованими в стіну газопроводами

- самовільно встановлене газове обладнання, яке не зареєстроване в АТ «Київгаз»

- виявлено електричну напругу на зовнішньому та внутрішньому газопроводах

«Київгаз» робить усе можливе, аби швидше відновити газопостачання в оселях, утім просить киян поставитися з розумінням і не просити працівників компанії йти проти Правил безпеки систем газопостачання та підключати потенційно небезпечні квартири.

19 жовтня під час проведення планових робіт з відрізки розподільного газопроводу на території національного заповідника «Софія Київська» сталося аварійне відключення шафового газорегуляторного пункту, що призвело до зниження тиску газу в мережі.

Для запобігання аварійній ситуації газопостачання було терміново припинене до 93 багатоквартирних будинків Шевченківського району.

«Київгаз» проводить всі необхідні заходи для найшвидшого пуску газу в оселі споживачів.

Наразі всі спеціалісти аварійно-відновлювальних бригад «Київгазу» залучені до усунення аварійної ситуації. Її ліквідація займе кілька днів.

Просимо киян з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження розподілу газу. Мешканців будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися одразу після завершення робіт.

Отримати довідкову інформацію можна:

• написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua

• звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport

• у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Нагадуємо, у серпні цього року «Київгаз» змінив схему розподілу газу в історичному центрі столиці для підвищення безпеки киян. Зокрема, виконав ряд робіт з виносу розподiльного газопроводу за межі території Національного заповідника «Софія Київська», щоб підвищити рівень безпеки історичного центру столиці й виконати вимоги ЮНЕСКО для збереження культурної спадщини світового масштабу.

З 18 жовтня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Лєскова, 6, Тютюнника, 47, а з 19 жовтня – до будинків по проспекту Голосіївському, 91 та вулиці Сім`ї Хохлових.  Фахівці «Київгазу» встановлюватимуть газові лічильники. Газопостачання буде відновлене  за умови відсутності порушень у зазначених будинках.

Згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»  до 1 січня 2023 року лічильники газу встановлюються споживачам, які використовують газ тільки для приготування їжі.  Нагадуємо, що сам лічильник і його монтаж є безкоштовними.

Отримати довідкову інформацію можна:

·        написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку  www.facebook.com/kyivgaz.ua 

·        звернувшись в Телеграмі  t.me/KyivgazSupport

·        у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

Якщо ж ви бажаєте замовити встановлення лічильника власним коштом, ви можете залишити заявку за посиланням www.kyivgaz.ua/service.php.

 

 

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 28 жовтня 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул.Михайла Бойчука, 4б відбудуться відкриті слухання тарифу на послуги розподілу природного газу розподільними трубопроводами АТ «Київгаз» на 2022 рік.


Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 27 жовтня на електронну адресу . З розрахунком тарифу Товариства на послуги розподілу природного газу на 2022 рік можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз». Можливі зміни величини замовленої потужності в разі надходження заявок від юридичних осіб щодо її зменшення.

Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з встановлення безколодязного газового крану (БГК) на розподільному газопроводі.

Перелік будинків, в яких тимчасово буде перекрито розподіл газу:

Вулиця

Номер будинку

Прибрежно Садова

11, 15

17-а Садова

1, 10, 16, 24, 25, 27, 31, 41

18-а  Садова

10, 12, 15, 19

19-а  Садова

6

Пуск газу буде здійснюватися після завершення робіт.  Відповідно до правил безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх домівках. Зверніть увагу! У окремих випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

7 жовтня 2021 року «Київгаз» здійснить планові  роботи щодо встановлення безколодязного газового крану (БГК) на розподільному газопроводі. Для проведення робіт наші фахівці на цей день перекриють розподіл газу до деяких будинків Дніпровського району.

Назва вулиці

Номер будинку

3-тя Садова

15, 19, 1а, 3а, 5

4-а Садова

1, 3, 13, 14, 16, 19, 22, 23, 27, 33, 34, 35

5-а Садова

1, 3, 8, 12, 17, 19, 26, 30, 33, 34, 40, 42, 44

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного розподілу природного газу споживачам.

Мешканців квартир вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників «Київгазу» до газових приладів своїх помешкань.

Відповідно до правил безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх домівках.  Зверніть увагу! У окремих випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

 

5 жовтня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Кальвільній та Стеценка. Спеціалісти «Київгазу»  виконуватимуть планові роботи щодо встановлення безколодязного газового крану (БГК) на підземному газопроводі.

Перелік будинків:

Назва вулиці

Номер будинку

КАЛЬВІЛЬНА

1, 2, 3, 6, 7, 9, 11,13 А-Б, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 31, 36, 39 діл.59, 51, 53, 56, 65 діл.46, 69, 70 діл.25.

СТЕЦЕНКА

16, 7

Ми перепрошуємо за тимчасові незручності. Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного розподілу природного газу споживачам.

Мешканців вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися після завершення робіт.  Нагадуємо, що після завершення ремонтних робіт, за Правилами безпеки систем газопостачання, для оперативного відновлення газопостачання споживачам потрібно надавати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж будинків та газових приладів.

Отримати довідкову інформацію можна:

  • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
  • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
  • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04. 

28  вересня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулиці  Академіка Туполєва та провулку Овочевого.  Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки газопроводу середнього  тиску.

Перелік будинків:

Назва вулиці

Номер будинку

АКАДЕМІКА ТУПОЛЄВА

12/1a, 12/2, 12/2a, 12/5, 12/6

ОВОЧЕВИЙ провулок

3/5, 4,6,7,8

Відповідно до правил безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх домівках.  

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

   

30 вересня 2021 року «Київгаз»  здійснить планові  роботи щодо встановлення безколодязного газового крану (БГК) на підземному газопроводі. Для проведення робіт наші фахівці на цей день перекриють розподіл газу до деяких будинків Подільського  району.

                           Перелік будинків:

Назва вулиці

Номер будинку

ОГІРКОВА

24, 26, 28, 35, 36, 36, 39, 40, 40, 41, 44, 46, 46, 50, 51, 52, 53,  54, 56, 57, 58, 58, 68

КУКУРУДЗЯНА

14, 19, 23, 25, 28, 29, 31

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного розподілу природного газу споживачам.

Мешканців квартир вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників «Київгазу» до газових приладів своїх помешкань.

Відповідно до правил безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх домівках.  Зверніть увагу! У окремих випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

 

 

АТ «Київгаз»  нагадує споживачам столиці  прості правила,  які допоможуть   бути з природним газом на «ти» і безпечно та комфортно користуватися ним у домівках.

Впродовж поточного року основна кількість заявок, оброблена фахівцями Управління аварійно-відновлювальних робіт «Київгазу» була пов’язана з витоками газу, решта ─ з неполадками у роботі газових приладів.

Серед найпоширеніших причин витоку блакитного палива у помешканні:  самостійна заміна газового обладнання, втручання у систему непрофесіоналів, несправний технічний стан або використання застарілого обладнання, яке потребує капітального ремонту.

На Youtube каналі «Київгазу»  є окремий  плейліст з відповідями на ці та інші поширені запитання, який допоможе узагальнити ваші знання та краще засвоїти правила. Для дітей шкільного віку у «Київгазі» підготували окремий відеоролик.

Аби посилити увагу до безаварійного використання газу в побуті й запобігання нещасним випадкам, нагадуємо споживачам правила безпечного користування побутовими газовими приладами.

Що робити, якщо відчули запах газу

 • негайно перекрийте крани на газових приладах і крани подачі газу перед ними
 • забезпечте провітрювання приміщень, відкрийте вікна і двері
 • викличте аварійну газову службу за телефоном «104»,  скориставшись мобільним або телефоном сусідів ─ аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних
 • організовано і без паніки виведіть людей із загазованих і сусідніх приміщень
 • з прибуттям аварійної газової служби дійте за їхніми  вказівками

Що не можна робити, якщо відчули запах газу

 • не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню
 • не вмикайте і не вимикайте світло та будь-які електроприлади
 • не користуйтеся електродзвінками квартир

Телефонуйте на номер аварійної газової служби 104

 • якщо ви відчули запах газу
 • сталася пожежа або вибух

 

27 вересня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Лєскова, Дж. Маккейна, Стеценка, а 28 вересня - по вулицях Дегтярівська та Дубініна.  Фахівці «Київгазу» встановлюватимуть газові лічильники. Газопостачання буде відновлене у цей же день за умови відсутності порушень у зазначених будинках.

Перелік будинків:

Назва вулиці  Номер будинку

Білоруська

30а

Лєскова

6

Дж. Маккейна

22а

Стеценка

9

Дегтярівська

43/5

Дубініна

12/12

Згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»  до 1 січня 2023 року лічильники газу встановлюються споживачам, які використовують газ тільки для приготування їжі.

Мешканців вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

21 вересня  розподіл газу буде тимчасово припинений до 25 будинків по вулицях  22-га Садова, 23-тя Садова, 24-та  Садова та Прибережна Садова .  Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть ремонтні роботи на газопроводі.  

                           Перелік будинків:

Дніпровський район

 

Назва вулиці

Номер будинку

22-га САДОВА

2, 3, 3б, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 28, 30, 40

23-тя САДОВА

6, 10, 11, 13, 17, 18, 20, 22

24-та САДОВА

2a, 14

ПРИБЕРЕЖНА САДОВА

27, 31

Мешканців вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися після завершення робіт.  Нагадуємо, що після завершення ремонтних робіт, за Правилами безпеки систем газопостачання, для оперативного відновлення газопостачання споживачам потрібно надавати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж будинків та газових приладів.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

З 10  години 7 вересня  до  10 години 8 вересня  розподіл газу буде тимчасово припинений до 10  будинків по вулицях Івана Франка та Богдана Хмельницького. Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки розподільного та ввідних газопроводів. Роботи проводитимуться у рамках  здійснення капітального ремонту вулиці  Івана Франка з заміною всіх підземних комунікацій.

                           Перелік будинків:

Шевченківський район

 

Назва вулиці

Номер будинку

ІВАНА ФРАНКА

34/33, 36, 38, 40, 42, 46, 31, 27/31

БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

33, 31/27

Мешканців квартир вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися після завершення робіт.  Нагадуємо, що після завершення ремонтних робіт, за Правилами безпеки систем газопостачання, для оперативного відновлення газопостачання споживачам потрібно надавати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж будинків та газових приладів.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • вернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

1 вересня  з 9 до 20 години  розподіл газу буде тимчасово припинений до 29  будинків по таких вулицях: Ярославів Вал, Івана Франка,  Липинського.  Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки розподільного газопроводу. Роботи проводитимуться у рамках  здійснення капітального ремонту вулиці  Івана Франка з заміною всіх підземних комунікацій.

                           Перелік будинків:

Шевченківський район

 

Назва вулиці

Номер будинку

ЯРОСЛАВІВ ВАЛ

13/2

ІВАНА ФРАНКА

2, 4, 3, 8/10, 8А, 12, 7, 9, 13, 15, 17В, 16/2, 18/1, 20Б

ЛИПИНСЬКОГО

3, 7, 4, 4Б, 4В, 7, 9, 11, 13, 8, 10, 12, 14, 16

Мешканців квартир вказаних будинків просимо перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами. Пуск газу буде здійснюватися після завершення робіт.  Нагадуємо, що після завершення ремонтних робіт, за Правилами безпеки систем газопостачання, для оперативного відновлення газопостачання споживачам потрібно надавати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж будинків та газових приладів.

Отримати довідкову інформацію можна:

 • написавши повідомлення на сторінці в Фейсбуку www.facebook.com/kyivgaz.ua 
 • звернувшись в Телеграмі t.me/KyivgazSupport
 • контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Перепрошуємо за  незручності та просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

Служба аварійно-відновлювальних робіт  АТ «Київгаз» за вісім місяців 2021 року виконала  понад 8 тис. заявок киян на номер «104».  Серед найпоширеніших причин виклику  – запах газу на подвір`ї, на кухні або у під`їзді.

Головне завдання служби – швидко локалізувати й ліквідувати витік газу, щоб забезпечити надійне газопостачання. Аварійна газова служба працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.  Виклики на номер «104» безкоштовні.

«В літній сезон ми отримали більше 3 тис. заявок. Звісно, реагуємо на всі дзвінки про запах газу, наші сім бригад встигають виконувати всі запити. Оперативне реагування забезпечує спеціальний програмний комплекс, який дозволяє диспетчерам спрямовувати на виклики найближчу бригаду», – зазначає Максим Меренков, головний інженер управління аварійно-відновлювальних робіт АТ «Київгаз».

Аварійна газова служба «Київгазу» ─ це 200 спеціалістів, які пройшли спеціальне навчання і вміють працювати в екстремальних умовах, швидко реагувати в критичних ситуаціях. Адже від професійних навичок членів бригади  часто залежить життя і здоров'я людей.

Нагадаємо, що аварійну  службу необхідно викликати, якщо:

 • ви відчули запах газу,
 • раптово зник газ у вашому будинку/квартирі,
 • ви помітили, що в роботу газових мереж втручаються сторонні особи,
 • стався вибух, пожежа.

Якщо є підозра на витік газу, не вмикайте і не вимикайте електричні прилади, не користуйтесь вогнем, відчиніть вікна та двері, перекрийте крани на газопроводах.

20 серпня замінили засувку та побудували новий колодязь на перехресті вулиці Луганської та проспекту В. Лобановського. Тепер у випадку аварійної ситуації спеціалісти «Київгазу» швидко розділять розподіл газу між Солом'янським та Голосіївським районами Києва,  адже колодязь розташований на межі цих районів.

Відтоді як збудували колодязь  (у 1955 році), навколо нього під землею з'явилася велика кількість суміжних комунікацій: напірна каналізація, траса теплопостачання, трубопроводи водопостачання, мережі кабелів. Це призвело до певних технічних обмежень його розташування. Наші фахівці провели кропітку роботу: акуратно демонтувавши старий колодязь, встановили новий і сучасний, відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час ремонтних робіт з'явилася потреба в оновленні газопроводу. Для цього тимчасово обмежили розподіл газу до 4 міських котелень і 50 домогосподарств. Приєднуючи новий газопровід, наші фахівці виконали 18 зварних стиків, а це понад 86 метрів суцільного зварного шва. На місці позмінно працювали 24 спеціалісти трьох підрозділів компанії: Управління екслуатації газового господарства №1, Служби технічного нагляду  та Управління аварійно-відновлювальних робіт.

Найближчим часом благоустрій розкопаної території буде відновлено, адже «Київгаз» дбає про безпечну доставку газу киянам.

«Київгаз» запровадив  для своїх клієнтів додаткову зручну можливість –  з 1 серпня показання лічильника газу можна передати через 1900 столичних платіжних терміналів самообслуговування.

Передача показань в терміналі займає три хвилини.

Для цього достатньо:

 •          знайти і обрати на головному екрані позначку АТ «Київгаз»;
 •          натиснути кнопку «Передача показань лічильника»;
 •          ввести номер особового рахунку;
 •          відправити поточні показання лічильника.

«Термінали встановлено в найзручніших місцях: супермаркетах та невеликих магазинах, бізнес-центрах, зупинках громадського транспорту та метро. Тому передати показання лічильника можна там, де зручно: дорогою на роботу чи в магазин», – зазаначає Людмила Гребещук, начальниця управління роботи з абонентами АТ «Київгаз».

Послуга передачі показань в терміналі безкоштовна. Крім того, споживачі можуть тут же сплатити за послугу розподілу газу. Знайти найближчий платіжний термінал допоможе мапа на сайті Easy Pay.

Передавати показання лічильників газу необхідно щомісяця станом на 1 число. Оскільки з моменту передачі показань до внесення їх в програму обліку потрібен певний час, рекомендуємо передавати показання до 3 числа кожного місяця​.

«Київгаз» постійно працює над покращенням офлайн і онлайн-сервісів для своїх клієнтів. Так, завдяки впровадженню автовідповідача і чатботу в мережі Телеграм, компанії вдалося розвантажити телефонні лінії контакт-центру і на 12% збільшити кількість звернень, вирішених з першого дзвінка

 

 

2 вересня з 9 години у частини будинків Голосіївського району Києва та Обухівського району Київської області буде обмежене газопостачання, зокрема це 900 будинків Конча-Заспи. Відключення пов’язане із ремонтними роботами, які буде виконувати «Оператор ГТС України».

Спеціалісти Боярського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів замінять кран на газопроводі-відводі до газорозподільної станції «Конча-Заспа».

АТ «Київгаз» звертається до споживачів з проханням на час обмеження газопостачання перекрити крани на газових приладах та на газопроводі перед ними. Розподіл газу до будинків компанія розпочне відновлювати поетапно, після завершення ремонтних робіт.

На момент пуску газу господар або його представник повинні перебувати в помешканні та надати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж та газових приладів будинку.

Зауважимо, що відновлення розподілу газу буде виконуватися за відсутності порушень Кодексу газорозподільних систем, Правил безпеки систем газопостачання та  ДБН В.2.5-20:2018.

Отримати довідкову інформацію можна у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б