Фахівці «Київгазу» продовжують оновлювати газорозподільні мережі міста – роботи тривають у Голосіївському районі.
Уже проведене комплексне приладове обстеження газопроводу та встановлені секціонувальні крани (БГК) – вимикальні пристрої іноземного виробництва для зменшення ризику масових аварійних відключень в опалювальний період.
Безколодязні газові крани мають низку переваг:
– Надійніші: ймовірність витоків газу чи пошкоджень газових труб після їх встановлення зменшується у зв’язку з відсутністю фланцевих або будь-яких інших типів з’єднань.
– Ефективніші: надають можливість перекриття подачі газу на окремі ділянки (секції) газопроводу без проведення земляних робіт. Значну роль цей фактор відіграє в холодну пору року, коли розриття землі є неможливим у зв’язку з низькими температурами та замерзанням ґрунту.
– Довговічніші.
Роботи з відновлення розподілу природного газу розпочнуться після випробування мереж на герметичність.
Працюємо для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного розподілу природного газу споживачам!