Компанія прагне бути ближчою та кориснішою для кожного клієнта. Саме тому «Київгаз» поставив собі завдання — розширити сферу діяльності та самотужки робити все, що стосується газу і за що компанія несе гарантійну відповідальність. Для цього товариство постійно розвиває сферу додаткових послуг, задовольняючи таким чином реальні потреби своїх нинішніх та майбутніх абонентів.

Сьогодні «Київгаз» виконує проектні роботи на проведення газових мереж та на встановлення газового обладнання, безпосередньо встановлює та обслуговує це обладнання, проводить газифікацію, здійснює повірку та ремонт лічильників. Саме для розвитку цих послуг у компанії працюють проектна група, власні контактний та сервісний центри. Але й на цьому діяльність компанії не обмежується. «Київгаз» також починає розвивати інші напрямки послуг, не пов’язані з газом.

Виконуючи перелічені роботи «Київгаз» використовує найсучасніші технічні можливості та найкраще газове обладнання. Це дає змогу ефективно використовувати час клієнта та створювати для нього комфортні умови.

Якщо Ви хочете замовити у «Київгазу» якусь послугу або поцікавитись, чи виконує компанія необхідні Вам роботи, телефонуйте до контакт-центру «Київгазу» за телефоном (044) 495-04-04.

Пам’ятайте, лише «Київгаз» гарантує безпеку виконання робіт пов’язаних з газом та газовим обладнанням!

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б