Упродовж останніх років у межах компанії набула розвитку не тільки внутрішньокорпоративна діяльність, але і дії з якісних перетворень та змін міського середовища. Завдячуючи виваженим рішенням керівництва та ініціативності працівників підприємства, у Києві проводяться регулярні заходи з покращення благоустрою та допомоги соціально вразливим верствам:

· зведення безпечного дитячого парку «Панди» - місця для дозвілля, центру навчання та проведення уроків для дітей;

· фінансова та волонтерська підтримка дитячих будинків: київських, а також  дитячого будинку «Пролісок» у с. Вовчків (з періодичністю раз на 2-3 місяці); допомога школам-інтернатам №5 та №8, Дитячій лікарні №1 у Дніпровському районі; допомога у будівництві кінного загону у реабілітаційному центрі «Крок за кроком»;

· проведення регулярних уроків з газової безпеки у школах;

· організація адресної допомоги киянам пенсійного віку, що стоять на обліку у Шевченківському соціальному центрі;

· фінансова та волонтерська підтримка притулку для тварин «Сіріус»;

· благоустрій міського простору (зона відпочинку у м. Бортничі, парки «Орлятко», «Юність», «Феодори Пушиної», «Нивки», Співоче поле, прибудинкові території за адресами ).

Багатовекторна соціальна активність компанії призвела до оформлення у 2018 році відділу корпоративної соціальної відповідальності, у межах якого діяльність працівників щодо міського благоустрою та соціальної допомоги набули скоординованого та організованого характеру.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б