Станом на 18 вересня проведене випробування газорозподільних мереж середнього тиску мікрорайону на герметичність, а саме поліетиленового газопроводу діаметром 200 мм. Розпочаті роботи з підготовки до повторного пуску газу споживачам КІЗ «Городник», що підключені до ділянки газопроводу, яка успішно пройшла випробування.

Тривають підготовчі роботи перед проведенням випробування на герметичність газорозподільних мереж низького тиску. Випробування на секціях газопроводу низького тиску розпочнеться після реалізації необхідних безпекових заходів, зокрема встановлення інвентарної заглушки на вводі перед першим приладом приватних домогосподарств.

Звертаємо увагу, що згадані дії потрібні для збереження цілісності газового обладнання, адже випробування мереж виконується надлишковим тиском, який у рази перевищує робочий (передбачений для нормальної роботи обладнання домогосподарств).

На місці працюють фахівці, які надають консультації та допомогу мешканцям мікрорайону. Звернутися до них можна в будні з 9:00 до 18:00 за адресою: Столичне шосе, 35.

Нагадуємо, що відновлення розподілу природного газу споживачеві можливе за умови відсутності витоків та порушень Правил безпеки систем газопостачання, Кодексу газорозподільних систем, ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання», а також інших вимог чинного законодавства в галузі газопостачання.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б