1 травня у ЗМІ з’явилося повідомлення, що, за попередньою інформацією, внаслідок вибуху газової суміші в одній із квартир багатоповерхівки на Харківському шосе сталася пожежа.

О 01:12 до Аварійної служби «Київгазу» надійшла заявка про пожежу у газифікованому багатоквартирному будинку. Аварійники негайно прибули на місце виклику.

Огляд показав, що внутрішньобудинковий газопровід у квартирі – без ознак пошкодження. На опуску газопроводу виявлено встановлений гумовий шланг. Газової плити на кухні не було.

Зі слів пожежників, які першими прибули на місце події, вони виявили чоловіка в неадекватному стані. Постраждалий, ймовірно, вирішив приготувати їжу. Оскільки газова плита на кухні відсутня, мешканець квартири почав «готувати» прямо на підлозі. Щоб підсмажити їжу, підпалив газ прямо з газового шланга. Вказані дії спровокували звук, схожий на вибух, та подальше займання.

Як наслідок – на кухні частково обгоріли меблі, вибите вікно. Постраждалого з опіками та порізами рук госпіталізовано.

Працівники аварійної газової служби відключили газопостачання квартири у встановленому законодавством порядку.

Деталі надзвичайної події встановлюють правоохоронці.

Наголошуємо: дотримання правил газової безпеки є обов’язковим для всіх мешканців газифікованих будинків! Допускати до користування газовими приладами осіб, які не контролюють свій стан – заборонено.

Нехтування базовими безпековими правилами не лише є порушенням вимог законодавства у галузі газопостачання, а й несе загрозу навколишнім. Якщо стали свідками надзвичайної ситуації, відчули запах газу чи помітили втручання сторонніх осіб в роботу газових мереж – негайно телефонуйте 104! Аварійна газова служба працює цілодобово та без вихідних.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б